Teslimat, İade Ve Değişim

İade ve değişimini gerçekleştirmek istediğiniz ürünleri öncelikle sitemizden iade, iptal veya değişim taleplerinde bulunmanızı rica ederiz.. 

Satın almış olduğunuz ürününü teslim tarihinden itibaren 7 gün süre içinde yıpranmış ve yıkanmış olmadan iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası veya yanında gönderilmiş olan evraklar ile gönderiniz.

Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri teslim aldığınız firma yetkilisini bekleterek kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar görmüş ise kargo firmasına tutanak tutturup ürünü teslim geri teslim ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Yıkanmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Değişim

Satın almış olduğunuz ürünü yukarıdaki bilgiler dahilinde yıkanmadan ve yıpratılmadan dilediğiniz ürün ile değiştirebilme hakkınız vardır. Ürün bedeni veya hoşunuza gitmeme durumunda faturası ile birlikte karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.